Tefal TT 640810

TOP 13 v kategórii Hriankovače

Tefal TT 640810

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant3 €92 % • 5 163 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €91 % • 504 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant91 % • 1 803 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód2,4 €96 % • 87 140 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €96 % • 1 313 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €93 % • 664 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €16 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €393 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €301 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,2 €94 % • 1 756 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €96 % • 2 233 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 975 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,86 €89 % • 3 976 recenziíĎalšie informácie

Počet hrianok
Príkon
850 W
Čierna

hriankovač • príkon 850 W • rozšírené otvory • digitálny displej • 7 stupňov intenzity opekania • automatické zarovnanie na stred • funkcia Stop • funkcia Rozmrazovanie a Ohrievanie • vysoký zdvih • vyberateľný zásobník na omrvinky • rozmery 16,7 × 19,0 × 24,0 cm • hmotnosť 1,4 kg

1zákazník odporúča produkt
  • Moderný, elegantný a kvalitný. Pozrite sa na akom mieste skončil v našom teste najlepších.

Zobraziť celú recenziu na www.oplatisato.sk

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Perfektní přesný kvalitní

Doporučuji všem velmi kvalitní výrobek.

dobré čistenie, rovnomerné opečenie

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Kompaktný dizajn, estetický vzhľad, digitálne zobrazenie času.
      • Bolo by pekné mať vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele.

Môj starý hriankovač sa pokazil a po dlhom hľadaní som našla tento výrobok. So značkou Tefal som spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Rýchlo pripravuje toasty.
      • Nezaznamenal som žiadne nevýhody.

Veľmi sa mi páčila farba a digitálny displej. Je to veľmi elegantný malý stroj.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • LCD displej s digitálnymi odpočítavacími hodinami je dobrý nápad, je efektný a (bolo by) ľahké zistiť, koľko času zostáva do konca jazdy. (Preto som si vybral tento typ. )
      • Môžete si vybrať 7 pevných továrenských nastavení (t. j. trvanie v rozmedzí 1:30-4:35), z ktorých 2 môžete pridať do tlačidla obľúbených položiek na hornej strane zariadenia pre rýchlejší prístup.
      • Opätovný ohrev (0: 30).
      • Tlačidlo rozmrazovania zmrazeného chleba - neskúšala som ho, ale má tiež 7 nastavení (pre základné časy + asi 20-30 sekúnd podľa displeja).
      • Zdvíhanie plátkov chleba (páku možno posunúť o +1 cm).
      • Bolo by to pekný dizajn, ale čierny "klavírny lak" povrch sa veľmi ľahko poškriabe (prichádza so škrabancami už z výroby.. ) a tmavý dymový plastový plášť berie veľa svetla z LCD hodín, pri jasnom slnečnom svetle v jasnej kuchyni sotva vidíte niečo (oveľa slabšie ako na obrázkoch z výroby).
      • Napájací kábel je trochu krátky a tuhý, má len jeden bod, ktorým sa dá vyviesť spod jednotky - nie je to praktické, ak ho chcete umiestniť iným smerom.
      • Na predných dvoch nožičkách sú odreté protišmykové gumové podložky na základni spotrebiča, pričom na zadnej strane nie je podľa konštrukcie miesto - kĺže sa po kuchynskej linke. (Zimné pneumatiky sú namontované aj na štyroch kolesách... )
      • Automatické centrovacie zariadenie fixuje plátok hrubý približne 15 mm, pod ktorým sa trochu kýve, ale na výsledok opekania to nemá veľký vplyv. Dôležitejšie je, že tenká vykurovacia špirála sa tu a tam rozžiari nerovnomerne, takže "chladnejšie" časti sú v skutočnosti opečené menej.
      • Žiadna posýpka na žemle.

Nenáročný, poškriabaný obal, odretá gumová podrážka a krátky kábel, čo sa od značky neočakáva. Tefal by China. Jedinečný dizajn s digitálnym časovačom, ale plastový povrch "klavírny lak" sa veľmi ľahko poškriabe. Do štrbiny na opekanie (2 ks) sa zmestia plátky s hrúbkou do 30 mm, dĺžkou 130 mm a výškou približne 100 mm (vyššie už visia nad výškou ohrievacieho telesa a nemusia sa tam opiecť). Takže sa naň zmestí dobrý hrubý plátok, ale skutočný mierový chlieb bude treba rozkrojiť na polovicu, inak by veľké hrianky na západ od nás mohli trochu presahovať nahor. Samozrejme, keď cena múky stúpne, budeme radi, ak ju budeme môcť naplniť chlebom.

• Rýchle a spoľahlivé.
      • Zmestia sa do nej len najmenšie plátky chleba, 2 kg bochník sa dá vložiť len po častiach.

Všetko je s ním v poriadku.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Krásný design, hodí se mi ke stejně navržené rychlovarné konvici
      • , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Vysoká zručnosť hriankovača, atraktívny vzhľad - ak by kontrola kvality zo strany výrobcu bola taká, akú by ste od takejto značky a cenovej kategórie očakávali, mohol by to byť super výrobok. Keďže sa mi výrobok nezdal hneď po vybalení z krabice (škrabance) , nemohol som ho otestovať v praxi.
        • Výrobca chcel zjavne zatraktívniť výrobok na základe vzhľadu, ale je škoda, že to sprevádza slabá kontrola kvality. Skontroloval som 3 výrobky tohto modelu, všetky zo zapečatených krabíc, ale bohužiaľ som nenašiel žiadny z nich v dobrom stave: všetky boli na niekoľkých miestach poškriabané, čo je samo o sebe pre značku a cenovú kategóriu tohto druhu neprijateľné, ale hladký, lesklý čierny povrch tohto výrobku takéto chyby len zvýrazňuje. Je škoda, že výrobca nekladie väčší dôraz na vizuálnu kontrolu výrobkov - zvyčajne to robí, ale pri výrobku, ktorý sa zjavne snaží predať aj svojím vzhľadom, čo sa odráža aj na jeho cene, by som považoval za mimoriadne dôležité, aby výrobok nebol poškriabaný hneď po vybalení z krabice. Z tohto dôvodu som si nakoniec výrobok nekúpil a kúpil som si výrobok iného výrobcu.

Produkt by som si kúpil na základe jeho vzhľadu a znalostí (digitálny displej, dve obľúbené funkcie).

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Pekne sa opeká, v kuchyni vyzerá dobre : -)

Dostal som to, čo som očakával, som spokojný.