Bosch TAT 6A114

1090 W
Rozmrazovanie
červená
Centrovanie

hriankovač na 2 hrianky • príkon max. 915 – 1090 W • regulácia stupňa opekania • funkcia rozmrazovania a ohrievania • rovnomerné prepečenie • osvetlené tlačidlo STOP • bezpečnostná poistka vypnutia • integrovaný držiak na žemle • funkcia High Lift • vyberateľná priehradka na omrvinky • hmotnosť: 1,8 kg

1zákazník odporúča produkt

Moja mama túto miestnosť miluje, používa ju každý deň.

• Jednoduché používanie, praktické.
    • Nie.

S výrobkom som spokojný.

• Všetky.
    • Škoda, že to nie sú štyri plátky.

Doteraz sme používali 6 rokov starý stroj, na ktorom sa už prejavil "železný zub času". Kvalitatívne zlepšenie! Rýchlo sa opečie a chlieb sa nepripáli. Vykurovacia časť je tiež skvelá. Milujeme to!

• Žiadne nevýhody.

Výrobky Bosch sú veľmi kvalitné.
    Tento výrobok má veľmi pekný povrch a hodí sa do mojej kuchyne. Hriankovače sa dajú zohnať oveľa lacnejšie, ale tento nie je lacný! Klenot v kuchyni!

• Funkčný, dobrý stroj, dobrý dizajn.
    • Nemám skúsenosti

Je to jednoduchý, poctivý stroj, ktorý aj dobre vyzerá. : )

• , zakúpené v OKAY.sk

• Všetko je ok
    • Tak ako to bolo v brožúre, skutočne sa sústreďuje na chlieb, pokrýva chlieb.
    • Nie.

Štýlový, dobre použiteľný výrobok.

• Sme s ním veľmi spokojní. Je pevná, trochu široká, ale tak, aby sa neprevrátila, keď budete chlieb sťahovať. Chlieb zostáva pevne položený, neodskakuje. Silu opekania možno veľmi ľahko nastaviť. Atraktívny je aj dizajn.
    • Je dostatočne veľká a široká, aby bola stabilná.

Hľadal som kvalitný hriankovač.

• Dôverujem značke
    • nie, že by som o tom vedel

rozumná cena, rýchle a presné dodanie

• Pekný exteriér. Nezahrieva plášť, perfektne sa opeká. Som s ním maximálne spokojný.

Pekný dizajn. Chcel by som, aby mal funkciu hriankovača.