Bosch TAT 6A001

1090 W
biela
Držiak na pečivo

výborný pomocník do domácnosti

Jednoduché ovládanie, príjemný dizajn.

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Vyzerá fajn.
    • (Ne) kvalita

Recenzie na výrobok som si prešiel pred nákupom. Vedel som, že napriek značke sa v Nemecku nevyrába (na štítku tuší bola Čína). Že sú použité plasty nie práve bez zápachu. Vedel som do čoho idem. Ale že mi bude dodaný vizuálne vadný výrobok, ktorý jednoznačne závod opustiť nemal, som jednoznačne nečakal. Ešte som aj "kvalitného" predajcu vymákol, tak teraz na dlhé lakte riešim reklamáciu.

K funkčnosti sa vyjadriť neviem, ani som ho nezapol.

Počet hrianok
Príkon
1090 W
biela
Držiak na pečivo

hriankovač • príkon 1 090 W • 6 stupňov výkonu • rozmrazovanie • prerušenie opekania • integrovaný sklápací držiak na ohrievanie pečiva • vyberateľná miska na omrvinky • funkcia navíjania kábla

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Doručenie bolo načas a v termíne uvedenom pri zadaní objednávky. Produkt
    • funguje podľa objednávky.

Podľa názvu značky.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • sa do nej zmestia väčšie plátky
    • v ničom

existujúca je pokazená

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Pekný prípitok, aj pekný dizajn
    • Momentálne žiadne

Bosch! Vyzerá dobre, funguje dobre, dva hrubé plátky sa dajú pohodlne opiecť.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Rovnomerne a krásne, obe strany sú rovnomerne piruetované.
    • Hotový toast sa dá ľahko vybrať.

Som s ním úplne spokojný. Kúpila by som si ho znova.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • velice přesné nastavení teploty
      • pěkný design
      • při použití chladné tělo
      • , prevzaté z Heureka.cz

Čistý, moderní design. Jednoduché ovládání, lehkéé čištění. Dlouhá životnost.

• Má tlačidlo Stop .
        • Zatiaľ žiadne.

Veľmi dobrý hriankovač.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

V mojej kuchyni vyzerá skvele, funguje dobre, som s ním veľmi spokojný!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • z vyššie uvedených dôvodov.
        • možno by ste povedali, že trochu pomalý, ale aspoň robí toasty, nie opečený chlieb.

Funkcia rozmrazovania; ohrievacia mriežka; zmestia sa do nej veľké plátky chleba alebo niekoľko menších plátkov; mriežka v strede je vhodná na tenké alebo hrubé plátky; tácka na omrvinky; Kúpil som si ju zo všetkých týchto dôvodov, a pretože má kvalitnú kovovú hornú časť, kde sa chlieb dávkuje, nespáli sa pri ohrievaní plast.

• Design
        • Nedodávají se náhradní díly
        • Pár měsíců po záruce se odporoučel
        • Elektroservis si naúčtoval 121 Kč i když věděl, že náhradní díly se nedodávají