Sencor STS 2652RD

TOP 29 v kategórii Hriankovače

Sencor STS 2652RD

Hriankovač Sencor STS 2652RD v modernom červenom prevedení v kombinácii s čiernym plastom je vhodný pre prípravu 2 silných aj tenkých toastov. Elektronický časovač umožňuje 7...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant2,5 €10 019 neoverených recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €90 % • 8 163 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 37 549 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €880 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €97 % • 5 453 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €301 recenziíĎalšie informácie

• Viac možností použitia
  • , zakúpené v planeo.sk

• Vyhoda cena.pekny dizajn

vyskúšala som pár x je to v poriadku
    treba si nájsť ten svoj správny čas na akurátne opečenie ale bez problémov zatiaľ

Počet hrianok
Príkon
850 W
Rozmrazovanie
červená
Držiak na pečivo

Elektronický časovač umožňuje 7 stupňov nastavenia intenzity opečenia.

• Pekný dizain
    • Plne funkčný
    • Viac možností použitia
  • , zakúpené v planeo.sk

• Vyhoda cena.pekny dizajn

vyskúšala som pár x je to v poriadku

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Splnilo ocakavanie

• Rovnomerné opekanie
    • priaznivá cena
    • pekný dizajn
    • žiadna

Tento hriankovač som kúpila ako darček, ja takýto istý mám už niekoľko rokov. Kúpila som ho na základe hodnotenia v dTeste, kde zvíťazil nad oveľa drahšími produktmi. Som s ním na 100 % spokojná. Opeká pekne rovnomerne, čo je asi hlavná požiadavka. Má pekný dizajn a nezaberie veľa miesta. Určite ho odporúčam.

Cena-kvalita

• objednala som už druhý hriankovač tento istý
    • farba, dizajn
    • tento istý prvý hriankovač kt. sme mali vydržal len 4 roky, podotýkam že pri občasnom využívaní, vôbec nebol používaný denodenne ani víkendovo, možno raz za mesiac sme opiekli 4 hrianky, tak som zvedavá ako dlho vydrží tento nový hriankovač, stará neznačková nedizajnová rachotina spred 20 rokov vydržala fungovať 10 rokov...
  • , zakúpené v 4home.sk

• O rýchlu večeru je postarané
  • , zakúpené v 4home.sk

• kvalitný