Sencor STS 2603

• Jednoduché , funkčné a lacné
    • Ešte neviem.

S výrobkom som spokojný.

• Pracuje tak ako má - úplná pokojnosť
    • Dobrý pomer cena výkon.
    • Žiadne nevýhody

Opeká pekne - rovnomerne.Niet čo dodať.

Počet hrianok
Príkon
800 W
biela
Pamäť
Zásuvka na omrvinky
Poistka

Hriankovač Sencor STS2603: Elegantné toaster pre každú domácnosť, ktorý je nenáročný na priestor s príkonom až 800 W.Vďaka zaoblenému dizajnu je ovládanie jednoduchšie.Obsahuje 2 hlboké opekacie štrbiny pre 2 toasty.6 stupňov nastavenia slúži pre optimálne opečenia Vášho hrianky.Obsahuje mnoho užitočných funkcií ako tlačidlo proti okamžitmué prerušenia prevádzky alebo výsuvnou misku na omrvinky.Dodávaný v elegantnej bielej farbe.

Parametre a špecifikácie:

• Jednoduché , funkčné a lacné
    • Ešte neviem.

S výrobkom som spokojný.

• Pracuje tak ako má - úplná pokojnosť
    • Dobrý pomer cena výkon.
    • Žiadne nevýhody

Opeká pekne - rovnomerne.Niet čo dodať.

Takýto výrobok som už mal. Slúžil roky. Preto som si ho kúpil znovu. Pomer cena kvalita veľmi dobrá.

• pekny
  • , zakúpené v Andrea Shop

lepší ako tie čo som mal doteraz, zapeká rovnomernejšie

• zatial neviem

mám ho krátko

• cenovo primeraný

vyhovujúci mojimpožiadavkam

• kvalita, cena, spokojnosť

čo dodať celkovo som spokojný a odporúčam každému, kto chce nakúpiť rýchlo a kvalitne

• , zakúpené v Alza.sk

• jednoduchá obsluha
    • šuflík na omrvinky

milujem hrianky
    super
    zatiaľ všetko v poriadku
    aj som odporučila
    lebo je to super
    na dlžku dodania lebo sa mi stalo že tovar išiel dva týždne a zistilo sa pri urgovaní že vlastne ani neodišiel ale to sa vyriešilo