Bosch TAT 8613

Držiak na pečivo

• , zakúpené v MADER

• Dobre opeka
    • Nastavitelna teplota

V mojom pripade bolo male poslodenie na okraji - plast bol mierne odstiepeny. Nevedno ako sa to stalo, lebo islo novy vyrobok. Plastovy povrch je chulostivy na nakladanie.

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

Bosch je kvalita, vrelo odporúčam!

• , zakúpené v OKAY.sk

• Rýchla príprava hrianok

Počet hrianok
Príkon
860 W
čierna
Držiak na pečivo

hriankovač • príkon 860 W • stupne výkonu • rozmrazovanie • prerušenie opekania • vyberateľný nerezový nadstavec na opekanie žemlí • Mirror heating • AutoHeat Control • poistka proti vzpriečeniu chleba • osvetlené separátne tlačidlo Stop

• , zakúpené v MADER

• Dobre opeka
    • Nastavitelna teplota

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobre kontrolované, rovnomerné opekanie.
    • Trochu drahé.

Značka doteraz fungovala, na základe princípu fungovania som očakával, že bude fungovať lepšie ako tradičný hriankovač

• praktické, krásne.

Perfektné. nezahrieva sa na bočnici, je príjemná a hrejivá. trochu drahá

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

Bosch je kvalita, vrelo odporúčam!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • pekné, ale drahé dúfam, že kvalita stojí za to
    • drahý

Starý je pokazený

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dostal som to, čo som očakával! Veľmi super produkt! Odporúčam ho všetkým!
    • Nič!

Kvalita, vzhľad, značka!

• , zakúpené v OKAY.sk

• Rýchla príprava hrianok
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Má veľmi dekoratívny vzhľad, je mimoriadne praktický, ľahko sa používa, je kvalitný a výborne funguje.

Náš predchádzajúci hriankovač sa pokazil, takže som hľadala nový, a keďže mám niekoľko kuchynských spotrebičov Bosch, rozhodla som sa pre spoľahlivú značku.

• - s hriankovacom som spokojna

- hriankovac pouzivam casto, som s nim spokojna

• Velkost dier - upecie aj krajec chleba a rozkrojenu zemlu
    • Rovnomerne pecenie
    • Lahke vyberanie peciva
    • Stala teplota bez nahriatia vonkajsieho obalu

Mame ho kratko, asi 2 tyzdne, sme spokojni a splnil ocakavania