Bosch TAT 6104

kvalitný

• splna to co ma

ok

• , zakúpené v HEJ.sk

• Tento hriankovač máme už druhý a sme veľmi spokojný. Preto sme si objednali rovnaký ako sme už mali. Prvý sa nám pokazil, ale vydržal veľmi dlho. Má funkciu rozmrazovania a teda môžete do neho dať a zmrznutý chlieb. Super, určite odporúčam.

Počet hrianok

POPIS:

Príkon: 900 W

Pre 2 kusy toastov alebo 2 krajce chleba

Tepelne izolované opláštenie

Elektronicky riadená konštanta stupňa opekania

Plynulá regulácia stupňa opekania s integrovanou funkciou zahrievania

Funkcia rozmrazovania so separovane osvetleným tlačidlom

Osvetlené separované tlačidlo "stop" pre prerušenie priebehu opekania

Vyberateľný nerezový nadstavec na opekanie žemlí

Automatické centrovanie chleba pre rovnomerné opečenie

Zariadenie na zdvíhanie toustov po opečení

Poistka proti vzpriečeniu chleba

Rovnomerné opekanie vďaka plošnému telesu

Vyberateľná zásuvka na omrvinky

• Rozmery zabaleného spotrebiča (mm): 245 x 220 x 334
  • Hmotnosť netto (kg): 1,74 kg
  • Hmotnosť brutto (kg): 2,15 kg
  • Ukazovateľ prevádzky: Nie
  • Ovládacie prvky: štart integr. do vysunov. chle
  • Bezpečnostné zariadenie: teplotná poistka
  • Riadenie: časovač/hodiny, termostat
  • Druh ohrevu: veľkoplošné ohrevné teleso
  • Voľba stupňa pečenia: plynulý otočný regulátor
  • Priestor pečenia - rozmery (H x Š x V): 135x32x115
  • Jednostranné opekanie: Nie
  • Funkcia dodatočného opekania: áno
  • Funkcia rozmrazovania: áno
  • Výklopná priehradka na omrvinky: Nie
  • Zásuvka na omrvinky: áno
  • Počet nožov (ks): 2 No.
  • Počet kotúčov (ks): 2 No.
  • Automatické centrovanie chleba: áno
  • Nadstavec na žemle: na nasadenie
  • Separátne tlačidlo stop: áno
  • Automatické vypnutie po ukončení: áno
  • Materiál spotrebiča: plast
  • Ochrana zahriatia tela spotrebiča: áno
  • Umiestnenie kábla: navíjanie kábla

ŠPECIÁLNE FUNKCIE:

Každé opekanie s automatickým centrovaním toastu

Vysoké vyzdvihnutie pre ľahké vyberanie aj malého opečeného toastu

Kompaktný hriankovač

ok

• , zakúpené v OKAY.sk

• Možnosť ohriatia pečiva
    • Rozmery

Vyhovuje mi dizajn, farba a najmä sme hľadali výrobok s možnosťou ohrevu pečiva.
    Pri ďalšom nákupe cez internet si budem preverovať rozmery výrobku na predajni, pretože vyobrazenie je klamlivé.

• , zakúpené v SHARK.sk

• možno použiť chlieb rôznej veľkosti
    • nastavenie intenzity opekania
    • krásna farba
    • rozmery - zaberie veľa miesta

s hriankovačom sme veľmi spokojní, robí vynikajúce voňavé a chrumkavé hrianky ... odkedy sme ho kúpili, stali sme sa závislými :-)

• dizajn

• Odporucam,super vyrobok.

• kvalita,cena

Výborný hriankovač

• , zakúpené v Shoppie.sk

• super výkonný krásny dizajn, cena

som spokojná